Příslušenství

Pokud to s  novým tabletem myslíte vážně, hodláte s ním cestovat a všechny jeho možnosti využít naplno, potom se můžete dovybavit širokou škálou rozmanitého příslušenství. To vám užívaní dotykového zařízení zpříjemní, usnadní nebo mu minimálně poskytne důležitou ochranu.

Základním vybavením je kvalitní obal či fólie na ochranu displeje před poškrábáním a nadměrnému hromadění otisků prstů. Na výběr přitom máte z široké nabídky barev, materiálů i dodatečného vybavení. Existují totiž i obaly na tablety, které mají integrovanou bezdrátovou klávesnici. Díky obalu nejenže tablet ochráníte před pády a poškrábáním, ale můžete ho využít i jako stojánek, držák či podložku.

Na dlouhé cesty se vám pak určitě šikne cestovní nabíječka, pro některé typy tabletů zase přivítáte stylus (tedy speciální pero, kterým můžete dotykově ovládat tablet namísto prstů). Jedinci, kteří vyznávají svůj osobitý styl, jistě ocení speciální ochranné fólie na zadní stranu tabletu, jejichž design si mohou přizpůsobit podle vlastních požadavků. Tím však široká nabídka příslušenství pro tablety ani zdaleka nekončí.